315 314 22 021

09303210600

شرایط تحویل کالا

شرایط تحویل کالا

«پردیبا» یک فروشگاه اینترنتی ثبت شده و معتبر – دارای نماد اعتماد الکترونیکی از مرکز توسعه تجارت الکترونیکی (برای مشاهده اینجا را کلیک کنید) – و متصل به درگاه پرداخت امن بانک سامان می‌باشد؛ که در حال حاضر در زمینه فروش اینترنتی لباس زیر، لباس خواب و لباس شنای زنانه فعالیت می‌کند.

پس از تکمیل مراحل و ثبت نهایی سفارش توسط شما (راهنمای خرید و ثبت سفارش را در این قسمت مطالعه فرمایید) همکاران ما جهت تایید سفارش (از نظر آدرس، موجودی کالا، سایز و رنگ انتخابی…) با شما تماس گرفته و موارد مطرح شده را بررسی و در صورت توافق با شما سفارش را تایید می‌کنند.

در صورتیکه هنگام ثبت سفارش گزینه “پرداخت آنلاین از طریق درگاه امن بانک سامان” را انتخاب کرده باشید، سفارش شما همراه با هدیه پرداخت آنلاین پس از طی مراحل پردازش از طریق پست پیشتاز ارسال و 2-3 روز کاری زمان می‌برد. (سفارشات محدوده مرکزی شهر تهران یک روز کاری پس از ثبت از طریق پیک موتوری ارسال می‌شود)

در صورتیکه هنگام ثبت سفارش گزینه “پرداخت در محل” را انتخاب کرده باشید، سفارش شما پس از طی مراحل پردازش از طریق پست ارسال و 4-8 روز کاری زمان می‌برد. (زمان بیشتر این نوع سفارش نسبت به سفارشات پرداختی به دلیل زمانبر بودن پروسه دریافت و ارسال کالا و متوجه شرکت پست می‌باشد)

در کلیه مراحل ثبت، پردازش، ارسال و پس از تحویل کالا همکاران ما در بخش پشتیبانی از طریق گفتگوی آنلاین وبسایت و تلگرام (اینجا) آماده پاسخگویی و مشاوره شما هستند.

پردیبا به دنبال خلق تجربه‌ای شیرین برای شما از یک خرید اینترنتی است.